רכבי העבודה המומלצים ביותר למשפחה

מחפשים אחר רכב עבודה המתאים גם למשפחה? אם עוד לא מצאתם זמן לגבש לעצמכם דעה בעניין, אנו כאן כדי לעזור עם טיפים, נקודות למחשבה ואולי אפילו המלצה או שתיים.

אם אתם מחפשים רכב עבודה שייתן מענה לכל הצרכים שלכם אך בד בבד ישמש אתכם גם לצרכים משפחתיים, זה הזמן לעשות מעט שיעורי בית וקודם כל להבין את הצרכים שלכם לעומק הן מבחינה תעסוקתית והן מבחינה משפחתית. כדי להקל עליכם לאורך התהליך ולעזור לכם למצוא את הרכב שתפור למידותיכם, ריכזנו עבורכם כמה פרטים חשובים.

מהו הרכב המומלץ למשפחה? תלוי במשפחה

ישנם סוגים שונים של משפחות: משפחות עם ילד אחד, משפחות עם כמה ילדים, משפחות עם ילדים גדולים וכאלו עם ילדים קטנים. משפחות שיש להן חיות מחמד. לכל משפחה יש את הצרכים והדרישות שלה. לכן, קודם כל, עליכם להגדיר את הצרכים המשפחתיים שלכם ולהבין איזה רכב יוכל לספק את המענה המתאים בעבורם. יש לציין שלרוב רנו קנגו הוא בחירה נפוצה של רכב עבודה משפחתי, שכן הוא משלב מערכות בטיחות מתקדמות לצד נוחות בלתי מתפשרת ואבזור מפנק, מתקדם ואיכותי. למידע נוסף על רנו קנגו לחצו כאן.

חיסכון בדלק, לאן שלא תיסעו

דבר נוסף שעליכם לקחת בחשבון הוא חיסכון. רכב שמתפקד גם כרכב עבודה וגם כרכב משפחתי יצבור קילומטרז' ולכן מומלץ לבחור בדגם חסכוני שלא "יזלול" לכם הרבה דלק. נושא צריכת האנרגיה צריך לתפוס מקום של כבוד ולא ניתן להתעלם ממנו, לכן עליכם לקבוע לעצמכם יעדים סבירים יחסית ולבחור רכבים שידועים כחסכוניים. גם מבחינת צריכת הדלק, רנו קנגו היא בחירה נפוצה המשלבת לחצן ECO לחסכון בדלק ומנוע דיזל. מנועי דיזל נחשבים לחסכוניים יותר בדלק ומציעים חוויית שימוש טובה ועוצמתית יותר.

אחסון שמשאיר הרבה מקום להכל

סוגיה נוספת שיש לקחת בחשבון בעת בחירת רכבי עבודה שמתאימים גם למשפחה היא האחסון. מלבד העיצוב הפנימי שצריך להיות מרווח ומתאים למשפחה בסדר גודל שלכם, עליכם לוודא שיש לכם מספיק מקום לאחסון ציוד, בין אם מדובר בציוד מקצועי ובין אם בציוד אישי. לרוב, רכבים שמשמשים לעבודה מכילים בתוכם ציוד שחייב להיות זמין ומאוחסן באופן קבוע ברכב. מעבר לכך, על תא המטען להיות גדול מספיק גם לציוד המשפחתי כמו עגלות ילדים, תיקים ועוד.

אמינות ובטיחות מעל הכל

רכב שמשמש לעבודה ולנסיעות משפחתיות כאחד חייב להיות סופר אמין ובטיחותי. כיום, רכבים רבים משלבים מערכות בטיחות מתקדמות ואמינות, וזהו תנאי שלא כדאי להתפשר עליו. רכב עבודה עשוי לשמש את העובדים וגם להסיע את בני המשפחה האהובים, כולל ילדים. לכן, הוא חייב לספק את המענה הבטיחותי ביותר. רנו קנגו הוא בחירה נפוצה שמשלבת בתוכה מערכות בטיחות רבות ומתקדמות ולרבות: מצלמת רוורס, 6 כריות אוויר, בקרת סטייה מנתיב, זיהוי הולכי רגל, חיישני חגורות בטיחות ועוד.

וכמובן טווח המחירים שלכם

הפרמטר הסופי עליו אין ויכוחים הוא התקציב שעומד לרשותכם. הוא יעזור לכם לסנן את כל הרכבים שלא נמצאים בטווח ולבחור את הרכב שמתאים לכל הצרכים ועונה על הציפיות שלכם מבלי לחרוג מהמסגרת התקציבית.

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך:
השוואת מחירי צמיגים
על צמיגי זוארץ

5/5 - (1 vote)