איך הרגשתי לנסוע עם צמיגי גודייר חוות דעת אישית

קודם כל אני רוצה להתחיל בווידוי. עד ששכן שלי לא נפגע בתאונת דרכים, כל הנושא הזה היה רחוק ממני. הייתי בטוח שלי זה לא יכול לקרות. אבל אחרי שביקרתי אותו בבית החולים, ירד לי באמת האסימון. הבנתי שאני חייב להשקיע יותר בבטיחות. אבל בגלל שכרגע אין לי תוכניות להחליף את הרכב, החלטתי לפחות להחליף את הצמיגים. אחרי שבדקתי היטב, הבנתי שהם מאוד חשובים לבטיחות של הנסיעה. החלטתי להתקין צמיגי גודייר ואחרי חודשיים, אני משתף אתכם בכל מה שהרגשתי.

צמיגי גודייר חוות דעת שמתחילה בבטיחות

קודם כל, למה בכלל בחרתי גודייר. את המותג הזה בחרתי, אחרי שבכלל אין לי מושג מאיזה יצרן הגיעו הצמיגים הקודמים. בדקתי ורק אחרי שהבנתי שגודייר משקיעים המון בבטיחות, החלטי לבחור בהם. בדקתי והבנתי שמהנדסי החברה בודקים את הצמיגים שהם מיצרים, מכל הכיוונים.

בודקים איך הם מגיבים בנסיעה בכביש רטוב. בודקים איך הם מגיבים במזג אוויר חם ונסיעה בכביש יבש. בודקים איך הם מגיבים בעצירות פתע, כאשר מאיצים או נוסעים בסיבובים חדים. בקיצור הרגשתי שיש על מי לסמוך.

באופן אישי, אני מרגיש שעם צמיגי גודייר הרכב שלי מגיב הרבה יותר טוב. אני מרגיש בטוח כשאני צריך לבלום וגם כאשר אני לוקח סיבובים. אני מרגיש שהרכב יציב מאוד. ואני מדגיש, לא עשיתי שום שינוי ברכב, אפילו לא איזון גלגלים (לא מזמן עברתי טסט). רק את הצמיגים החלפתי והתחושה הרבה יותר בטוחה.

צמיגי גודייר חוות דעת

נהיגה הרבה יותר נעימה

לפני שהחלפתי לצמיגי גודייר, לפעמים ההגה היה קצת סוחב הצידה. הצמיגים החדשים בהחלט שיפרו את המצב. אבל לא רק זה הרגיש שונה. עם הצמיגים החדשים שלי, הנהיגה הרבה יותר נעימה. אני מרגיש כאילו האוטו קצת יותר גבוה מעל הכביש, אפילו שאני יודע שזה רק פסיכולוגי. הנסיעה הרבה יותר נעימה לי, כאילו מישהו בא ושיפר את בולמי הזעזועים. ושוב, כל מה שעשיתי היה רק להחליף צמיגים. חוץ מזה, שום דבר אחר.

לזה לא ציפיתי

אני מאוד אוהב להקשיב למוזיקה תוך כדי נסיעה. זה מנקה לי את הראש ואפילו אם יש פקקים, כשאני שומע שירים טובים, הזמן עובר יותר נעים. אז אם אתם רוצים לדעת מה הקשר בין זה לבין הצמיגים החדשים של גודייר, אני אספר לכם בדיוק. עם הצמיגים החדשים, גיליתי שהרכב הרבה פחות רועש. הסתבר לי פתאום שיש לזה הרבה משמעות. רק עכשיו אני מבין כמה שהתרגלתי לרעש הרקע של הצמיגים שמסתובבים על הכביש. עכשיו, הרעש הזה כמעט בלתי נשמע. אני יכול להקשיב למוזיקה באוטו שלי, הרבה יותר בכיף.

מתי כדאי להחליף צמיגים

לא הייתי רוצה לדבר על צמיגי גודייר חוות דעת בלי לומר כמה מילים על החלפה של צמיגים. אם אתם לא כל כך בעניינים, כדאי שתדעו שבערך כל 10 אלף קילומטרים צריכים להחליף את הצמיגים. גם לפני כן זה חשוב, אם אתם רואים שהצמיגים שחוקים מדי או שההגה רועד או מושך. בפנצ’רייה אמרו לי שלא מחליפים צמיג אחד. המינימום זה להחליף את שני הצמיגים שמאחור, אבל הכי טוב זה להחליף בבת אחת את כל ה-4.

5/5 - (2 votes)